Каталог товарів

Блок ручного управління, аналогового і релейного регулятора

11 Серпня, 2014
Блок ручного управління, аналогового і релейного регулятора

Різноманіття технічних завдань зажадало створення різних блоків управління. Ось основні і найбільш затребувані керуючі блоки:

 1. Блок управління аналогового регулятора . Цей блок управління має широкий спектр застосування в різних схемах для автоматичного регулювання технологічних параметрів або як допоміжний пристрій в комплекті до регулюючих приладів. Він здатний контролювати і управляти струмовим навантаженням, перевести перемикання ланцюгів з ручного на автоматичне керування (і назад).
 2. Блок управління релейного регулятора. Застосовується в різних схемах для автоматичного регулювання технологічних параметрів або як допоміжний пристрій в комплекті до регулюючих приладів. Крім того, з його допомогою можна перемикати автоматичне / ручне управління ланцюгами навантаження, в тому числі по команді зовнішнього приладу і з фіксацією галетним перемикачем. Інші функції: кнопкове управління параметром в ручному режимі «Більше / Менше» з можливістю самоповороту, захист від синхронного натискання «Більше / Менше» і два індикатори світлової сигналізації.
 3. Блоки ручного керування БРУ-22, БРУ-32 і БРУ-42.
  • БРУ-22 - двопозиційне перемикання ланцюгів управління вручну або дистанційно, управління виконавчими органами механізмів і індикація позиції ланцюгів управління.
  • БРУ-32 - перемикання режимів автоматичного / ручного управління, кнопками «Більше / Менше» можна управляти виконавчими механізмами, контроль і індикація позиції виконавчого механізму, а також стану керуючих ланцюгів.
  • БРУ-42 - дистанційне або ручне перемикання режимів автоматичного / ручного управління, кнопками «Більше / Менше» управляються виконавчі механізми, контроль і індикація позиції виконавчого механізму, а також стану керуючих ланцюгів, визначення положення або координат регулюючого органу.

Надійний постачальник обладнання

Щоб купити блок керування, ціна якого відповідає його якості, або надійний блок керування сигналізацією, зробіть замовлення в ТОВ «Спецавтоматика Україна».

  Замовити товар