Каталог товарів

Як можна оплатити замовлення

Для того щоб зробити замовлення, необхідно зв'язатися зі співробітником нашої компанії тим способом, який зручний вам найбільше . Як варіанти можуть виступати як дзвінок по телефону, так і факс або електронна пошта в разі першого звернення або дзвінок через Skype при повторному замовленні.

Способи оплати

Після успішного заповнення форми заявки на сайті компанії ТОВ «Спецавтоматика Україна» або телефонної розмови, співробітник фірми випише рахунок, сплатити який можна двома способами:

  • якщо ви є фізичною особою, у вас візьмуть його оплату в будь-якому банку;
  • якщо ви представляєте організацію, оплата виставленого рахунку відбувається за стандартними правилами, прийнятим у вашій компанії.

При оплаті замовлення через банк ви будете мати у своєму розпорядженні усіма реквізитами нашої компанії, що засвідчують те, що переказ грошей відбудеться належним чином.

Оплата заказу

Оскільки ми працюємо з усіма перевізниками , що діють в Україні, існує кілька варіантів оплати доставки вашого замовлення. Можливе здійснення доставки, як за наш рахунок, так і за рахунок організації-клієнта. Цей момент вам обов'язково потрібно обговорити з менеджером, які займаються вашої заявки.

    Замовити товар