Каталог товарів

БСПТ – 10 (блок сигналізації положення струмовий) – надійний і безвідмовний механізм системи управління

11 Серпня, 2014
Блок сигналізації положення струмовий

Електричні виконавчі механізми типу МЕО оснащуються блоком сигналізації положення, що складається з БД-10 - блоку датчиків і БП-10 - блоку живлення пристрою.

Призначення БСПТ-10

Цей блок сигналізації встановлюється в виконавчі електромеханізми і перетворює положення вихідного механізму в струмовий сигнал для адекватного реагування системи управління. Наприклад, струмовий блок сигналізації, встановлений на електродвигуні, зупинить обертання його вала при досягненні будь-якого з крайніх або заданого проміжного становища. Зазначений блок сигналізації положення струмовий БСПТ-10має величину вхідного сигналу - кута повороту вала - в діапазоні або 0-90 °, або 0-225 °. Блок керування сигналізацією БСПТ-10 дозволяє за допомогою шкали і вказівний стрілки візуально відстежити положення вихідного органу. При харчуванні від однофазної мережі 220-240 В (адаптований не тільки до мережі частотою 50, але і 60 Гц) прилад споживає не більше 9 Вт потужності. Регулювальний гвинт дозволяє проводити регулювання диференціального ходу мікровимикачів.

Де купити блок струмового захисту за найкращою ціною?

Купити блок сигналізації, блок струмового захисту та інші захисні пристрої за найкращою ціною можна в Харкові, області та по всій території України в ТОВ «Спецавтоматика Україна».

    Замовити товар