Каталог товарів

Блоки живлення – основа стабільної роботи приладів і електрообладнання

11 Серпня, 2014
Блоки живлення Харків

Точність показань, бездоганний контроль і надійна робота практично всіх сучасних пристроїв - результат подачі електроживлення з необхідними характеристиками і в заданих межах. Більшість контрольно-вимірювальних та інших приладів вимагає перетворення 220-вольта змінного напруги в менші величини або в випрямлена постійна напруга. Це завдання виконують різні блоки живлення .

Як вибрати і купити підходящий блок живлення

Відповідно до завдань вибирається відповідний блок живлення.

Блок живлення БП-10 або блок живлення БП-20

  1. БП-10 забезпечує харчуванням (стабілізувати струмом 45мА) електронні погоджують пристрої блоків датчика БД-10.
  2. БП-20стабілізірованним напругою 35В живить електронні погоджують пристрої (перетворювачі індуктивного сигналу в струмовий) блоків БД-10М, які застосовуються в механізмах: МЕВ, МЕОФ, а також у виконавчих сигнальних механізмах типу МСП-1.
    • Блоки живлення «САФIР БП» Ці БП служать як джерела живлення (напругою 24 або 36 В постійного струму) для датчиків температури, тиску ( «САФIР») або інших подібних приладів. Також БП «САФIР» встановлюються у вибухонебезпечних зонах і приміщеннях для контролю і автоматичного управління різними технологічними процесами, так само як і в телемеханических пристроях.
    • Блоки живлення 22БП-36 Ці БП живлять перетворювачі і подібні пристрої у вибухонебезпечних зонах і приміщеннях, в тому числі і на АЕС. Передбачено захист від КЗ і струмів перевантаження в вихідних ланцюгах блоку.
    • Блок живлення БП до ДДУ Такими блоками живлення електроенергією забезпечуються датчики тиску універсальні (типу ДДУ-М).

Купити блок живлення за низькою ціною в Харкові можна в ТОВ «Спецавтоматика Україна».

    Замовити товар