Каталог товарів

Що таке реле тиску

2 Жовтня, 2017

Даний механізм - це свого роду основа будь-якої системи водопостачання. Працює конструкція так: датчик реле тиску , встановлений на трубопроводі, подає певний сигнал насосу, внаслідок чого, власне, і запускається весь механізм.

Дуже важливо, щоб мозок системи, тобто реле тиску води з захистом від сухого ходу, було правильно налаштований. Слід враховувати при цьому показник рівня потоку рідини. Для коректної роботи насоса, важливо встановити граничні норми тиску, при яких прилад повинен включатися і вимикатися. Також, під час налаштування параметрів необхідно приділити увагу характеристикам насоса і мембранного бака.

Слід виконувати настройку, повністю спираючись на специфікації даних деталей. Так, щоб насос не включався дуже часто, заданий робочий межа напору, повинен відповідати серединним показниками робочих специфікацій пристрою. Дане значення, як правило, варіюється в межах від 1,2 до 2,5 бар.

Сфера використання реле тиску води

Досить часто, причиною виходу насоса з ладу є саме «сухий хід». Дане поняття використовується в умовах роботи насоса без води. Подібна проблема характерна як свердловинним, так і занурювальним моделям насоса.

Так, щоб попередити псування пристрою, а також вберегти автоматику приладу від перевантаження, і використовується подібний датчик.

Завдяки своїм специфікаціям даний механізм знайшов широке поширення:

  • в системах водопостачання автоматичного типу;
  • в установках, призначених для пожежогасіння;
  • в системах з накопичувальними ємностями;
  • в мережевих трубопроводах;
  • свердловинах або колодязях, що характеризуються низьким дебетом.

З придбанням приладу вам допоможе наш інтернет-магазин

Вашій увазі представлено кілька видів механізму для захисту від сухого ходу різної цінової категорії.

Якщо у вас виникли труднощі з підбором товару, звертайтеся за допомогою до наших консультантів. Менеджери завжди з радістю дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть правильно підібрати товар.

    Замовити товар