Каталог товарів

Диференціальний манометр і його види

19 Жовтня, 2017

У промисловості для вимірювання показників різниці двох тисків використовують прилад під назвою диференційний манометр .

Пристрій подібного характеру найчастіше використовується для визначення рівня витрат газу, пари або рідини, а також з метою визначення рівня рідини, що знаходиться в резервуарі.

Будова приладу не складне. Складається він з декількох камер вимірювального типу, які відокремлені один від одного манометричним елементом.

Різновиди диференціальних манометрів

На сьогоднішній день існує декілька приладів подібного типу. Основною характеристикою, яка відрізняє одну модель манометра від іншої, є пристрій. Так, згідно з цим критерієм розрізняють:

  • прилади рідинного характеру. Їх існує кілька типів: кільцеві, дзвіниці, поплавкові, а також трубні. У приладах такого характеру вимір показників здійснюється за допомогою визначення висоти стовпа рідини.
  • Вимірювальні пристрої механічного типу. Таких приладів існує два типи: мембранні, а також сильфонні. Вимірювання показників в таких приладах відбувається за рахунок пружної деформації чутливого елемента. Як чутливий елемент може виступати сильфон або ж мембрана.
  • Цифрові моделі приладів. За допомогою таких пристроїв без праці можна виміряти не тільки різницю тиску газу в газоході або вентиляції, а й дізнатися швидкість повітряного потоку, а також вологість і температурний показник. Процес вимірювання в таких приладах здійснюється за допомогою пневмометричні трубок. Призначені прилади для моніторингу навколишнього середовища, екологічного аналізу, для контролю вентиляційних ходів виробничих приміщень, а також може застосовуватися в аеродинамічних дослідженнях.

Використовувані в приладах мембрани, бувають двох типів: еластичні, їх ще називають мляві, і пружні.

Пружна мембрана являє собою плоску круглу або гофровану пластину, яка прогинається під дією певного рівня тиску.

Мляві мембрани виробляються з гуми. В їх основі лежить тканина, а нагадують вони одногофровие диски. Призначені для вимірювання невеликих показників надлишкового тиску.

    Замовити товар