Каталог товарів

Газові пальники – газомазутові і газові, а також супутня автоматика

8 Серпня, 2014
Газові пальники газомазутні і газові

Виробництво теплової енергії з різних по виду джерел - найважливіше завдання промисловості. Як зробити тепло недорого і ефективно? З цією метою розроблено наступні газопальникові пристрої :

  • Пальники газомазутні ГМГ.
  • Пальники газові блокові.
  • Супутня автоматика регулювання і безпеки АРБАТ.

1. газомазутних пальник ГМГ

Сфери, в яких використовуються пальники газомазутні ГМГ: опалювальні і промислові парові і водогрійні котли. Якщо топковий пристрій іншого цільового призначення аналогічно вищевказаним, то ГМГ можуть бути встановлені і на них. Газомазутних пальник виробляє роздільне спалювання або рідкого, або газоподібного палива, а в процесі переходу з одного палива на інше допустимо короткочасне спільне спалювання. Цікава особливість і універсальність пальника газомазутних - можливість використання сирої нафти, дизельного, пічного та інших легких видів палива, а в разі спалювання газу - при його теплоті згоряння, що відрізняється від розрахункової, а також при його нерозрахованих тиску перед пальниками.

2. Пальники блочні газові ГБГ

Газові пальники, до яких відноситься і пальник газовий блокова, мають високий ККД і деякі моделі розвивають потужність до 3,5 МВт. Їх зручність - якісна автоматика, що здійснює контроль тиску, герметичності, потужності та інших параметрів продуктивності та безпеки. Пальники газові блокові використовуються як високоефективні пальники газові для котлів при підігріві води, в хлібопекарських печах, в топках зерносушарок, в плавильних печах і інших сферах. Автоматика регулювання та безпеки АРБАТ і будь-які види пальників високої якості за найкращою ціною - все це завжди можна купити в ТОВ «Спецавтоматика Україна» (Харків, обл. Та вся Україна).

    Замовити товар