Каталог товарів

Головні характеристики сталевих відводів

12 Листопада, 2014
Головні характеристики сталевих відводів
Відводи сталеві (крутовигнуті або гнуті) представляють собою класичні трубопровідні деталі, службовці для зміни напрямку магістралі, її повороту під кутом.

Як виготовляються і встановлюються сталеві відводи

Такі елементи трубопроводу встановлюються шляхом використання зварювання або різьбових муфт. Муфти монтуються в водопровідної розводки всередині будинку, а також в опалювальних мережах. Якщо ж створюються розподільні або технологічні системи, то відводи монтують зварюванням. Існує 2 основних процесу виготовлення відводів:

  • холодна деформація - використовується для отримання тонкостінних виробів, що володіють великим радіусом вигину;
  • гаряча деформація - для товстостінних відводів з малими значеннями радіуса згину.

На відведення сталевий ціна встановлюється на рівні, величина якого багато в чому залежить від того, який матеріал застосовується для вироби - як правило, це різні марки стали (легована в тому числі).

Різновиди відводів зі сталі

Можна купити відводи сталеві, виготовлені за технічними умовами чи ГОСТам - відрізнятися вони будуть не якістю, а метричними характеристиками. Так, кут вигину такого фитинга може становити 30; 45; 60; 75; 90; 105; 120, а також 135 і 150º. Крім того, існують ще й нестандартні кути - все залежить від вимог, що пред'являються до проектувати трубопроводу. Виготовляються також і секторні відводи - вони являють собою виріб, зварене з декількох кілець різного діаметра. Використовуються ці фітинги для того, щоб стикувати труби з різним діаметром. Однак для трубопроводів з високим тиском такі вироби не підходять, оскільки тут велика кількість зварних швів. Вибираючи сталевий відвід, потрібно стежити, щоб товщина стінки його відповідала габаритам з'єднуються труб. Що ж стосується фізико-хімічних характеристик виробів, то вони повинні підходити за хімічним складом до середах, переданим по трубах, а також враховувати рівень їх забрудненості. Класифікуються відводи і по марці стали. Найчастіше це 17ГС, сталь 20, 10Г2, 17Г1С, 12Х18Н10Т, 09Г2С. Якщо фітінг виконується для трубопроводів з агресивним середовищем, то віддається перевага високолегованої нержавіючої сталі.

    Замовити товар