Каталог товарів

Манометр вантажопоршневий це

19 Жовтня, 2017

За своєю суттю манометр вантажопоршневий - це відносно невеликий прилад, головним призначенням якого є повірка та калібрування вимірювальних приладів з неточними показниками, а також показників абсолютного тиску і різниці тисків в період статистичного робочого тиску.

Даний вимірювальний прилад складається з вертикальної колонки і поршня, який знаходиться в циліндричному каналі. На сьогоднішній день, найбільш поширені моделі з поршнем неущільненого типу. Така конструкція має на увазі під собою наявність між поршнем і циліндром невеликого простору, заповненого рідиною у вигляді масла. Так, під тиском, масло надходить безпосередньо в незаповнений простір, тим самим забезпечуючи надійну мастило, що труться.

Для таких грузопоршневой манометрів характерні:

  • висока точність вимірювань;
  • широкий діапазон вимірювальної шкали;
  • відмінні характеристики похибки;
  • висока швидкість стабілізації.

Сфера застосування грузопоршневой манометрів

Прилад подібного характеру необхідний в тих сферах промисловості, в яких потрібно здійснювати постійний контроль показників тиску. Найчастіше вимірювальний прилад використовується в хімічній, теплоенергетичної, нафтохімічній галузях, а також на підприємствах, що належать до харчової сфері промисловості.

    Замовити товар