Каталог товарів

Область застосування суднових манометрів

13 Квітня, 2020

Суднові манометри - це компактні прилади, які активно використовуються для вимірювання вакуумметричного тиску рідких, що не кристалізуються і не в'язких середовищ. При цьому робоче середовище не повинна бути агресивною до мідних сплавів. Температура рідини, пара не повинна перевищувати 150 градусів. Суднові манометри відрізняються вологостійкістю, вони призначаються для використання в різних корабельних системах на флоті (як на морському, так і на річковому).

Суднові манометри оснащені допоміжної циферблатними шкалою з градуюванням в метрах водяного стовпа. Ці моделі використовуються за своїм основним призначенням. Область застосування суднових манометрів досить широка. Прилади можуть використовуватися в умовах підвищеної вібрації. Незважаючи на агресивні умови експлуатації, все початкові характеристики манометрів залишаються незмінними з плином часу. Завдяки судновим манометрам можна контролювати стабільність роботи всіх механізмів моторного відсіку.

особливості експлуатації

Необхідно відзначити, що область застосування суднових манометрів МТПСд-100-ОМ2 є досить великою. Пристрої використовують для визначення надлишкового тиску рідких середовищ. Це може бути:

  • олія;
  • морська вода;
  • різні гази;
  • дизельне пальне.

манометр судновий

При цьому важливо, щоб температура в місці виміру тиску не перевищувала 60 градусів. У стандартному виконанні суднові манометри постачають з класом точності 1,5. Корпус приладу виготовляється з алюмінієвого сплаву. Для захисту циферблата виробник використовує технічне скло. Трубчаста пружина виконується з мідного і залізно-нікелевого сплаву. Вимірювальний механізм виготовляється з латуні, бронзи і нержавіючої сталі. Прилади здатні витримувати вплив вібрації в діапазоні від 5 до 30 Гц (амплітуда до 2,5 мм). Міжперевірочний інтервал суднових манометрів становить 1 рік. Середній термін служби такого пристрою - 10 років. Маса приладу складає не більше 0,75 кг.

особливості експлуатації

Суднові пристрої також виготовляють для вимірювання тиску кисню і хладонов марки 2, 13, 22, 142, 502, 134а. Необхідно також відзначити, що суднові манометри придатні для визначення повітряного тиску в процесі продування понтонів-суднопідіймача. Їх також застосовують для вимірювання рівня тиску азотно-гелієво-кисневої та киснево-повітряної сумішей в дихальних апаратах.

Суднові манометри сконструйовані спеціально для використання в умовах вібрації і впливу агресивного середовища. Завдяки цьому корпус і внутрішній механізм прекрасно протистоїть солоної води і підвищеної вологості. Для вибору найбільш відповідної моделі суднового манометра рекомендується ознайомитися з повним асортиментом пристроїв, який представлений в каталозі.

    Замовити товар