Каталог товарів

Особливості кранів кульових фланцевих

7 Листопада, 2014
Особливості кранів кульових фланцевих
Кран кульовий фланцевий - це запірна арматура, яка відрізняється своєю компактністю. Вона встановлюється на трубопроводи і має можливість швидкого демонтажу. Використовують такий тип арматури на тих трубопровідних лініях, де здійснюються планові профілактичні роботи з технічного обслуговування. Цей тип конструкції набув широкого поширення в будівельній і комунальній галузі, а також на нафтогазовидобувних та переробних виробництвах.

Конструкція і область використання фланцевих кранів

Фланцеве з'єднання крана є комплект з 2 фланців, доповнений стяжним кріпленням з болтів і шпильок. У момент профілактичного обслуговування трубопроводів такий кран вимагає мінімального обслуговування - протягання кріплення фланцевого з'єднання.

Область використання фланцевих кранів широка і включає в себе:

  • системи водо- і теплопостачання;
  • трубопроводи з нафтопродуктами або природним газом;
  • конденсаторні та інші системи з агресивними або неагресивними робочими середовищами.

А ось для робочих середовищ з механічними (особливо з абразивними) домішками такої кран використовувати небажано.

Характеристики муфтових кульових кранів

Кран кульовий муфтовий може мати умовний діаметр 15-100 мм. Ці пристрої призначені для установки в системах з тиском робочого середовища 10-40 кгс / см2 і температурою -60 (або -40, в залежності від типу виконання) - + 200ºC. Такі вироби можуть встановлюватися на будь-який водопровід, незалежно від напрямку потоку робочого середовища. Серед головних переваг, якими володіє кран кульовий - ціна, яка є мінімальною, невимогливість до догляду (тобто витрати на поточне обслуговування не будуть потрібні). Сталевий кульовий кран може також комплектуватися ручним редуктором (в стандартному виконанні) або пневмо- або електроприводом. Фланцеві крани встановлюються на рідинні і газові системи і бувають 2- або 3-ходові. Тривалість експлуатації таких виробів - 25 років.

    Замовити товар