Каталог товарів

Особливості приладів – манометри точних вимірювань

11 Квітня, 2016
Особливості приладів - манометри точних вимірювань

Кожен вимірювальний прилад вимагає точного калібрування, відповідного налаштування, а також - періодичної перевірки. Це особливо важливо в промислових і технічних сферах - адже тут застосування неоткаліброванних належним чином приладів може спровокувати відчутні витоку і навіть серйозні аварії. Тому перевірка і калібрування вакуумметрів і манометрів здійснюється за допомогою зразкових еталонів-манометрів.

Коли необхідно використання зразкових манометрів

Прилади типу дифманометр дм використовуються у випадках, коли необхідно виміряти рівень надлишкового тиску пара, газу або неагресивних рідин, в яких відсутні кристалічні дрібнодисперсні частинки. Якщо ж в трубопроводі можлива поява таких частинок, перед манометром в обов'язковому порядку поміщають фільтр - він буде захищати його від пошкоджень.

Вимоги до манометрам і їх характеристики

Манометри точних вимірювань - це прилади, дія яких заснована на застосуванні залежності - між рівнем вимірюваного тиску і величиною пружною деформації рубчастого пружини, що складається з одного витка. Переміщення вільного кінця цієї пружини і демонструється на шкалі, для чого передбачена стрілка.

Зразкові манометри повинні відповідати високим вимогам по надійності і точності. Від цих факторів буде залежати безпечна робота всієї системи. Тому важливо, щоб манометр, купити який ви плануєте, пройшов обов'язкову державну сертифікацію. Саме тому купити манометр в Харкові рекомендується в спеціалізованій компанії - це і гарантує, що ви отримаєте потрібний вам прилад, який забезпечить надійність і довговічну роботу всієї системи.

З огляду на вимоги до точності вимірювань, а також і характеристики системи, в яких технічний манометр планується використовувати, виділяють кілька класів точності приладів:

  • 0,6 - з похибкою 0,6%;
  • 1 - 1% похибки відповідно.

Важливо, що манометри МТІ, як і всі інші прилади, випускаються в корпусі з підвищеним пило- та вологозахисту. Це гарантує безпеку експлуатації приладу навіть в несприятливому середовищі. Пристрої також відрізняються простотою зчитування відомостей - їх шкала пойменована, так що спеціальні перекладні таблиці не потрібні.

    Замовити товар