Каталог товарів

Особливості сталевих фланців

11 Листопада, 2014
Особливості сталевих фланців
Фланці сталеві, нержавіючі - це трубопровідні елементи, які здійснюють монтаж окремих частин його, а також дозволяють приєднати обладнання до трубопроводу. Ці конструкційні елементи можуть використовуватися практично у всіх галузях без виключення - оскільки для їх виготовлення використовуються різні матеріали, відповідні певної робочої середовищі.

типи фланців

Можна купити фланці сталеві в різному конструктивному виконанні. Так, вони бувають плоскими приварними, вільними на приварному кінці або ж приварними встик. Плоский приварний фланець при монтажі «надівається» на трубу, а потім приварюється по колу 2 звареними швами. Приварний встик фланець монтується за все одним з'єднувальним швом, при цьому комір фланця і торець труби з'єднаються встик. Конструкція ж вільного фланця передбачає 2 частини - кільце і фланець. Ці елементи конструкції повинні бути одного тиску і умовного діаметра. До труби приварюють тільки кільце, а фланець залишається вільним, це дозволяє легко стикувати болтові отвори на вільному фланці з фланцями іншого трубопровідного обладнання, а також забезпечує легкість монтажу. Такий тип конструкції незамінний в трубопроводах,

характеристики фланців

На фланець сталевий ціна встановлюється відповідно до матеріалу з якого він виготовляється, але перш ніж купити його, необхідно визначити головні конструктивні особливості. До основними параметрами виробів відносяться:

  • величина умовного проходу (Ду);
  • умовний тиск (кгс / см2, Ру);
  • матеріал (марка стали) - в залежності від температури, показників умовного тиску і типу середовища, що транспортується;
  • виконання - вид поверхні під прокладку, всього їх існує 9, що визначено ГОСТом.

Загальні технологічні характеристики фланців визначаються особливостями виробництва (типом заготовок і технологією). За конструкцією фланці можуть бути квадратними або круглими. Умовний прохід визначає перетин, за яким може текти середу. Так, фланець сталевий плоский з Ду 100; 125; 150 може виконуватися в 3 різних конструкціях під різний діаметр трубопроводу. Важливою характеристикою є і умовний тиск - ця величина залежить від типу ущільнювальної поверхні, а також від геометричних розмірів фланця.

    Замовити товар