Каталог товарів

Відведення стоків, елементи каналізації та дощоприймачі

11 Серпня, 2014
Відведення стоків, елементи каналізації та дощоприймачі

Системи відведення дощових і стічних вод - важлива складова комфорту і безпеки. Особливо важливо передбачити зливові дощоприймачі у великих містах: Харків, Полтава, Суми та інших, так як робота їх інфраструктури безпосередньо залежить від ефективності системи водопостачання та каналізації. Важлива деталь будь стічної системи та підземної каналізації - каналізаційний люк, який закриває зовнішню частину каналізаційного колодязя.

Основні зовнішні елементи каналізаційної системи

До складу системи водовідведення входять зовнішні елементи:

  • зливові дощоприймачі;
  • різні каналізаційні люки;
  • Зливостічних решітки.

Різниця в конструкції і місце установки каналізаційних систем, а також величиною навантаження призвело до необхідності випуску декількох типів каналізаційних люків: тип Т (чавунні важкі), тип С (чавунні середні) і тип Л (чавунні легкі). Вибираючи каналізаційні люки, з питань покупки, установки та інших питань краще звернутися до наших фахівців-менеджерам.

Люк каналізаційний - ціна питання

Довговічність залежить від якості, саме тому так важлива міцність. Як на громадській території, так і в приватному секторі краще купити каналізаційні люки з належними характеристиками і тривалим терміном служби. Для повної комплектації системи каналізації також знадобиться купити Зливостічних решітки, дощоприймачі круглої або іншої форми. Все це доступно в Харкові (і Харківської області), Полтаві, Сумах в ТОВ «Спецавтоматика Україна».

    Замовити товар