Каталог товарів

Підключення і настройка ОВЕН 2ТРМ1

15 Вересня, 2020

Інструкція до терморегулятора ОВЕН 2ТРМ1 допоможе розібратися з роботою устаткування, його підключенням, настроюванням. Пристрій призначається для того, щоб вимірювати, реєструвати, регулювати температуру теплоносіїв і різних середовищ в холодильниках, сушильних шафах, печах та іншому аналогічному обладнанні, а також для вимірювання різних характеристик (вага, рівень вологості і тиску та інше).

Придбати вимірювач-регулятор 2ТРМ1 можна на сторінці каталогу .

Монтаж пристроїв на об'єкті та підготовчі роботи перед експлуатацією

Підключення 2ТРМ1 необхідно починати з монтажу приладу. Для цього потрібно використовувати елементи кріплення, які входять в комплект до обладнання. Слід встановити прилад на штатне місце, а потім закріпити його.

Згідно з інструкцією до 2ТРМ1, після цього слід прокладати лінію зв'язку. Вона призначається для того, щоб з'єднати прилад з мережею електроживлення, датчиками вхідної типу і виконавчими агрегатами (механізмами). Для монтажу використовуються стандартні інструменти.

Датчики підключають строго відповідно до модифікації моделі приладу. Для різних типів підключення схеми відрізняються. Коли монтується зовнішня зв'язок, то слід забезпечувати надійний контакт з вихідним роз'ємом агрегату. Розтин не повинно бути більше 1 кв. мм. Всі дроти в будь-який модифікації корпусу приєднуються під гвинт. У пристрої знімається верхня кришка, щоб мати доступ до вихідних роз'ємів в агрегаті. Це стосується моделей для настінного кріплення. У них в корпусах необхідно конічні частини втулок (використовуються для ущільнення) зрізати так, щоб вони надійно прилягали до поверхні кабелю.

Після підключення ОВЕН 2ТРМ1 всі зв'язки подають на прилад харчування. На цифровому індикаторі через кілька секунд виникне код датчика, який був встановлений за замовчуванням (це залежить від моделі). Потім почнуть світитися все 7 світлодіодів. Після цього агрегат, згідно з інструкцією до ОВЕН 2ТРМ1 перейде в режим «робота». Якщо все датчики і лінія зв'язку працюють справно, то на цифровому індикаторі буде відображено значення вимірюваної величини. Далі залишається тільки ввести в прилад параметри регулювання, які необхідні для здійснення технологічного процесу. Коли такі показники будуть встановлені, пристрій готовий до експлуатації.

порядок програмування

Налаштування ОВЕН 2ТРМ1 передбачає використання режиму програмування. Він призначається для того, щоб ставити і записувати в незалежну пам'ять агрегату робочі параметри. Після того, коли закінчена настройка 2ТРМ1 в режимі програмування, то через 20 секунд пристрій переходить в режим «робота».

У приладі є 2 рівня програмування. На першому переглядають і вимірюють параметри регулювання. Для цього потрібно натиснути відповідну кнопку на приладі ( «ПРОГ») протягом 1 с. Щоб перейти на другий рівень, її треба утримувати 6 секунд. Далі можна переглядати і змінювати функціональні параметри.

    Замовити товар