Каталог товарів

Прилади, датчики і блоки контролю полум’я пальника

12 Серпня, 2014
Прилади датчики блоки контролю полум'я пальника

Одне з найважливіших вимог з безпеки газових установок - контроль полум'я пальника. Для цього в печах і котлах встановлюється блок розпалу й контролю полум'я, без якого безпечна експлуатація установки, в якій згорає газ, просто неможлива.


Принципи, за якими працює такий датчик контролю полум'я, різні:

  • інфрачервоний датчик;
  • іонізаційний датчик;
  • ультрафіолетовий і фотодатчик.

Будь- датчик контролю полум'я , як захисно-запальний пристрій, - важливий елемент всієї системи згоряння газу, від якого залежить безпечна робота установки і обслуговуючого персоналу. Комплектний блок контролю полум'я включає в себе прилад контролю полум'я Ф34.2 або Ф34.3, застосовуваний як для безпосереднього управління розпалом, так і для безперервного контролю полум'я в печах і котлах. Крім повністю автоматизованого розпалювання проводиться контроль горіння полум'я по двох незалежних каналах.

Важливі вузли захисно-запальні пристрої

Контрольний електрод КЕ-М - частина схем контролю, захисту та сигналізації (при згасанні топкового факела полум'я), що працює в технологічній зв'язці з пристроями для контролю полум'я (типи: Ф24, Ф34, БКП або аналогічні їм). Запальник газовий - з його допомогою запалюється надходить в нього газ і контролюється горіння власного полум'я. В установках з газоподібним паливом виробляє автоматичний дистанційний розпал. Вас цікавить ціна блоку контролю полум'я або його компонентів? Купити в Харкові будь-надійний пристрій для газових установок ви можете в ТОВ «Спецавтоматика Україна».

    Замовити товар