Каталог товарів

Принцип дії діафрагми камерні ДКС

15 Квітня, 2016

Серед довгого переліку всіляких пристроїв, що використовуються для виміру різноманітних технологічних параметрів рідин і газів, як що зберігаються, так і переміщуються по трубах, споживачам пропонуються діафрагми камерні (ДКС) .

Конструкція камерної діафрагми

Ключовими елементами в конструкції ДКС, називають:

  • діафрагма (диск);
  • полукамера «плюс»;
  • полукамера «мінус».

Дві полукамери утворюють загальну камеру, в якій змонтована діафрагма. Виготовляється ДКС зі сталі (частіше вуглецевої, рідше нержавіючої).

призначення діафрагми

Діафрагми орієнтовані на фіксацію величин витрат рідин (або газових середовищ), що рухаються через вибраного перетин трубопроводу. Для отримання потрібного значення ДКС монтується в парі з дифманометром, по суті виконують функції індикатора різниці тисків, перераховується потім в шуканий витрата.

Принцип дії ДКС

Робота ДКС, як і трубки Вентурі, базується на законі Бернуллі. При входженні рідини або газу в вузьке перетин мембрани, спостерігається часткова трансформація потенційної енергії рідкої (газоподібної) середовища в її кінетичний еквівалент. Через це має місце зростання швидкості течії і зміна тиску перед входженням потоку в горловину діафрагми і за нею. Ця різниця фіксується міряють вузлом, функції якого реалізує дифманометр. Чим більше речовини проходить через умовне перетин ДКС, тим перепад буде помітніше.

Камерні діафрагми монтуються на ділянках з трубами перетином 50-500 мм. Великі типорозміри труб оснащуються аналогами без камер.

    Замовити товар