Каталог товарів

Пускачі безконтактні реверсивні – плавний пуск і захист двигунів

8 Серпня, 2014
Пускачі безконтактні реверсивні

Електродвигуни, однофазні та трифазні, - постійні супутники будівельних, ремонтних, виробничих, сільськогосподарських та інших предпріятій.Економіческій ефект від застосування електродвигунів величезний, а масштаби робіт і виконуються навантаження неможливо переоцінити. Однак слід знати, що при запуску таких двигунів, особливо надпотужних, виникають значні пускові струми, які надають сильний вплив на електропроводку і обмотки самого двигуна.

Для обмеження цих пусковихтоков і захисту ліній і двигунів застосовуються пускачі безконтактні реверсивні - пристрої для управління стартом електродвигуна та інших електроприводів і в різних галузях промисловості: будівництві, енергетиці, хімічній, нафтохімічній і нафтопереробній.

Пускач реверсивний - для однофазних і трифазних двигунів

 1. Пускач ПБР-2М - пристрій для роботи з однофазними конденсаторними електродвигунами, яке випускається в двох модифікаціях:
  • ПБР-2М.01 - для механізмів з електромагнітним гальмом;
  • ПБР-2М.02 - для механізмів з механічним гальмом.
 2. Пускач ПБР-3А- реверсивний пускач для роботи з трифазними електродвигунами, також має дві модифікації:
  • ПБР-3А2.1 для пуску і реверсу синхронних і асинхронних двигунів і захисту від перевантаження трифазного асинхронного електродвигуна (ротор - короткозамкнений).
  • ПБР-3А2.2 для пуску і реверсу трифазних синхронних двигунів.

Де купити пускач в Україні

Краща ціна, за яку можна купити пускач - завжди в ТОВ «Спецавтоматика Україна».

  Замовити товар