Каталог товарів

Прилади для контролю і автоматичного регулювання процесів в теплових системах

8 Серпня, 2014
Регулятори ціна Харків

Регулюючі прилади - важлива, якщо не основна частина будь-якої системи, що управляє різноманітними технологічними процесами. Будь-який пристрій, що регулює параметр або процес, має свої характеристики і сфери застосування, тому яким би не був регулятор: температури, тиску або рівня рідини, для зручності виробляється значна різноманітність моделей, що розширюють області застосування і збільшують термін експлуатації.

Регулятор Р 25

Залежно від типів і кількості входів для датчиків випускалися подмодели Р25.1, Р25.2 і Р25.3. Функціонально серія регуляторів Р 25 дозволила досягти високої ефективності, а якість виготовлення - експлуатації при температурах +5 - +50 Про З у вибухонебезпечних закритих приміщеннях.

Регулятори РС 29

Наступний щабель електронних регуляторів, застосовуваних в теплопостачанні, енергетиці, промисловості та побуту. Регулятор РС 29, по суті, є більш сучасним аналогом серії Р 25 і широко застосовується в потужних установках енергетичного комплексу КОНТУР 2 в комплектації з підсилювачем У29.3М. Регулятори РС 29 мають більше можливостей, регулюючи температуру по П і ПІ закону регулювання, а з динамічним перетворювачем - як ПІД регулятор температури. Щоб купити регулятори Р 25 або РС 29, а також інші регулятори, ціна і якість яких влаштує будь-якого клієнта, зверніться до менеджерів ТОВ «Спецавтоматика Україна» в Харкові.

    Замовити товар