Каталог товарів

Керівництво по експлуатації, дифманометр ДМ-3583М

31 Березня, 2020
Дифманометр ДМ 3583М використовується в системах контролю, для автоматичного управління за технологічними процесами, при вимірюванні витрати газу, пари, рідини. Вони призначені для вимірювання параметрів різних рідин, газів, які не агресивні до сталі і сплавів.

Технічні характеристики

Мембранний перетворювач різниці тиску має наступні характеристики:

Верхні межі, кПа 1,6 / 2,5 / 4 / 6,3 / 10/16/25/40/63/100/160/250/400/630
Допустимий надлишковий тиск за замовчуванням 16 МПа
Вихідний сигнал 0-10 мГн
Можливий показник похибки ± 1,5%
живлення Частота 50 Гц, а струм 0,125 А
потужність 1,5 ВА
Оптимальна температура для роботи -30 до +50
Вологість в межах 80%

Термін служби приладу складає не менше 8 років.

Короткий посібник з експлуатації

Дифманометр працює в компонуванні з вторинними приладами. Один такий діфтрансформатор обслуговує цілий комплекс дифманометрів одночасно, поперемінно включаючись і відключаючись.
Манометр ДМ 3583 М
Варто відзначити, що прилад повинен бути відкалібрований на заводі. Заводська пломба повинна бути на фланці ковпака, при необхідності, користувачеві дозволяється порушити її. Місце встановлення повинно бути зручним для монтажу, демонтажу та обслуговування. Після приєднання запірних клапанів необхідно провести заповнення дифманометра робочою рідиною. Якщо прилад буде експлуатуватися взимку, робочу камеру необхідно продути сухим стисненим повітрям. Пристрій не може використовуватися у вибухонебезпечних приміщеннях, в системах з високим або, навпаки, низьким тиском. Заборонено ремонтувати прилад, усувати будь-які дефекти в його роботі, якщо присутній тиск в магістралях або включено електричне живлення. Підготовка до роботи полягає в заповненні дифманометра розділової, вимірюваної рідиною, якщо він буде використовуватися для вимірювання показників рідини. Якщо він буде застосовуватися для вимірювання показників пара, то він заповнюється конденсатом. Заповнення виконується на місці монтажу. В процесі роботи приладу необхідно перевіряти і коригувати показник вихідного сигналу. Воно відповідає 0 значенням. Перевіряти працездатність пристрою рекомендується перші 100 годин його роботи щодоби. Після закінчення цього терміну, перевіряти його працездатність можна рідше - один раз в 48 годин. Надалі перевіряти прилад слід один раз на місяць. Перевіряти працездатність пристрою рекомендується перші 100 годин його роботи щодоби. Після закінчення цього терміну, перевіряти його працездатність можна рідше - один раз в 48 годин. Надалі перевіряти прилад слід один раз на місяць. Перевіряти працездатність пристрою рекомендується перші 100 годин його роботи щодоби. Після закінчення цього терміну, перевіряти його працездатність можна рідше - один раз в 48 годин. Надалі перевіряти прилад слід один раз на місяць.

Умови експлуатації

Дифманометр повинен експлуатуватися при таких умовах:

  • Монтуватися тільки в робочому стані.
  • Час витримки не менше шести годин.
  • Удари, вібрації, які можуть впливати на прилад, повинні мати допустиме значення.
  • У робочій зоні повинні бути магнітні, електричні поля.
  • Оптимальний показник температури + 20 ± 2 ° С і вологості 30-80%.

    Замовити товар