Каталог товарів

Суднові манометри – область застосування

19 Жовтня, 2020

Суднові манометри - це спеціалізовані пристрої, які призначаються для використання на суднах різних типів. Їх використовують, щоб контролювати тиск речовини в рідкому або газоподібному формах. Зазвичай обладнання задіють для роботи з водою, а також дизельним паливом. Це важливі елементи контролю за технічним станом судна.

Особливості суднових манометрів

Манометри для вимірювання тиску морської води, дизельного масла і т. Д. Мають ряд відмінних рис. Ось кілька характеристик, які потрібно враховувати:

  • суднові манометри - надійні та міцні. Вони працюють при температурі в межах від -60 ° С до 65 ° С;
  • корпус захищає від вібрацій. За рахунок такого властивості обладнання може коректно виконувати свої функції навіть в самих екстремальних ситуаціях;
  • корпус виготовляють з міцного сталевого сплаву, який стійкий до появи корозії.

Інакше кажучи, судновий манометр повністю адаптований до експлуатації в умовах з високим рівнем вологості і різких перепадах температури.

Області застосування суднових манометрів

Устаткування використовують в різних установках для виміру вакуумметричного й надлишкового тиску в рідинах. Як правило, агрегат використовується для прісної і морської води, дизельного палива, масла. Також можливий завмер тиску пара і газів. Манометри працюють як в стандартних умовах, так і з підвищеною температурою або середовищем, яка сильно насичена парами мастил і дизеля.

    Замовити товар