Каталог товарів

Термопара хромель-копель і її характеристика

19 Жовтня, 2017

Термопара , або, як її ще називають термоелектричний перетворювач, являє собою прилад, який використовується для вимірювання температурних показників.

Застосовується даний пристрій в промислових цілях, в конструкції систем автоматики, а також в медицині та науково-дослідній сфері.

Особливості приладу ТХК зразка

На сьогоднішній день, найпоширенішою є термопара ТХК, характеристика її просто приголомшує. Перетворювач цієї моделі використовується в промисловій і науково-дослідній сферах. За допомогою приладу можна проводити вимірювання температурних показників, як в інертних, так і в окисних середовищах. Діапазон вимірюваних температур коливається в межах від -253ºС до + 600ºС.

Особливості перетворювачів ТХК-типу:

  • для таких приладів характерний найбільший рівень чутливості, в порівнянні з іншими перетворювачами;
  • наявність лінійної градуйованою характеристики;
  • висока термоелектрична стабільність в температурної середовищі до 600ºС.

Використовуватися термопара хромель-копель може в різних середовищах. Її основна робоче середовище - окислювальна або та, в якій містяться інертні гази. Також даний прилад може використовуватися при високій температурі в вакуумному середовищі, але недовго.

Градуювальна таблиця хромель-копель приладу

Як ми вже говорили, термопара ТХК (таблиця градуировочная буде представлена ​​нижче) характеризується найбільш високим ступенем диференціальної чутливості, в порівнянні з іншими промисловими перетворювачами. Призначені вони для більш точного вимірювання температурних показників, а також для визначення малих величин різниці температур.

Термопара К-типу

Проводиться прилад цього типу з металу хромель-алюмель. Устаткування цієї моделі ще називають датчиком контактного типу.

Термопара тип К (ТХА) користується великою популярністю за рахунок широкого діапазону вимірюваних температур (від -200º до + 1000 º).

Призначений для використання в приміщеннях з низьким рівнем вмісту сірки.

Прилад може використовуватися в якості контактного датчика з метою вимірювання температурних показників.

    Замовити товар