Каталог товарів

Підключення і настройка ОВЕН ТРМ1

11 Вересня, 2020

Інструкція до терморегулятора ОВЕН ТРМ1 допоможе в монтажі, підключенні, налаштування і експлуатації цього агрегату. Прилад використовується, щоб вимірювати і регулювати температуру і інші фізичні параметри. Їх значення можуть бути перетворені датчиками в уніфікований сигнал постійного струму. Пристрій використовують для технологічних процесів в промислової, комунальної і сільськогосподарської галузі.

Особливості ОВЕН ТРМ1

За інструкцією до ОВЕН ТРМ1 , він може виконувати такі функції:

  • вимірювати в одній точці температуру і різні фізичні величини, в тому числі і рівень вологості, тиск та інше. Для цього потрібні стандартні датчики, які підключаються до універсального входу пристрою;
  • вимірювання швидкості із застосуванням уніфікованих датчиків струму або напруги;
  • обробка вхідних сигналів (по інструкції до ОВЕН ТРМ1 - це фільтрація, коригування, масштабування, обчислення і індикація);
  • відображення поточних параметрів на цифровому індикаторі вбудованого світлодіодного типу;
  • відключення живлення при обраних налаштуваннях мережі.

ОВЕН ТРМ1 має масу переваг, серед яких покращена стійкість до перешкод, надійність, точність вимірювань, збільшений міжповірочний інтервал, універсальний вхід, збільшений термін гарантії, краще показники кліматичного виконання, збільшений діапазон допустимої напруги в мережі живлення, більше різновидів вихідних пристроїв, вбудований джерело живлення .

Монтаж і підключення пристрою

За інструкцією до ТРМ1 монтаж настінного моделі здійснюється із застосуванням кронштейна і 3 гвинтів. Необхідно зачепити кріпильний кут на задній області агрегату за верхню кромку кронштейна. Потім закріпити пристрій гвинтами.

Підключення ОВЕН ТРМ1 здійснюється до джерела живлення. Необхідно подати харчування, вибрати код датчика і режими роботи, установки регулювання. Необхідно обробити лінію зв'язку між приладом датчиком, а також між приладом і навантаженням. Після того як підключені всі лінії зв'язку і подається напруга живлення, пристрій переходить до режиму «Робота». Тоді на індикаторі висвічуються всі вимірювані параметри.

режим програмування

Налаштування ОВЕН ТРМ1 передбачає використання режиму програмування, щоб задавати і записувати в пам'яті пристрою необхідні параметри для експлуатації. Всі дані будуть збережені в пам'яті агрегату, навіть якщо електроживлення потім вимикається.

На першому рівні програмування можна переглядати і вимірювати значення параметрів регулювання (встановлення і гистерезиса). Щоб увійти в такий режим, потрібно натиснути кнопку «Прог».

На другому рівні працюють вже з функціональними характеристиками, які розділені на групи А і В. У першій тільки ті, що визначають логіку функціонування агрегату, а в другій - ті, що відповідають за налаштування вимірювальної частини приладу. Для входу в такий режим необхідний тримати кнопку «Прог" не менше 3 секунд.

    Замовити товар