Каталог товарів

Принцип роботи ДМ2005, схема підключення

3 Квітня, 2020

Манометр ДМ 2005 призначається для вимірювання надлишкового тиску некрісталлізующіхся і різних неагресивних рідин, а також газу, кисню, пара. Пристрої використовуються для управління електричними ланцюгами в вигляді їх розмикання і замикання.

Перед покупкою манометра ДМ 2005 рекомендується дізнатися опис типу, щоб ознайомитися з усіма особливостями моделі. У стандартному виконанні дана модель виготовлена ​​з таких матеріалів:

  • корпус: сталь;
  • штуцер і механізм: латунний сплав.

Крім цього, виробники використовують органічне скло. Чутливий елемент даного пристрою - трубка Бурдона. Вона реагує на найменшу зміну тиску. Діаметр корпусу манометра ДМ 2005 становить 150 мм. Температура повітря для стабільної роботи манометра повинна знаходитися в межах від -50 до +60 градусів. За захищеності від впливу навколишнього середовища (пил, вода і тверді частинки) прилад відносять до виконання IP40. Калібрування, а також перевірка пристрою, повинна проводитися не рідше одного разу на рік.

Принцип роботи

ДМ2005

Схема роботи електроконтактного манометра грунтується на тому, що в разі досягнення встановленого тиску стрілка (рухомий контакт) замикає або ж навпаки, розмикає електричний ланцюг. В цьому випадку відбувається спрацьовування контактного вбудованої групи. Залежно від особливостей виконання, допускається не тільки замикання, а й розмикання електричного кола. Кожен манометр має відповідне маркування, яка дозволяє дізнатися всі технічні параметри пристроїв.

Управління електричними ланцюгами здійснюється шляхом замикання і розмикання контактів в пристрої. Манометр ДМ 2005 доступний в наступних виконаннях:

  • розмикаючими лівий;
  • замикає правий;
  • розмикаючими правий;
  • замикає лівий;
  • обидва замикаючих.

Схема підключення

Установка і демонтаж манометрів ДМ 2005 можна здійснювати лише в тому випадку, якщо відсутній тиск. Прилад встановлюється або в нормальному положенні (циферблат розташовується вертикально), або відповідно до закону робочого положення (вказується на циферблаті манометра). При установці обертати вимірювальний прилад можна тільки за штуцер, використовуючи гайковий ключ. Під час установки не можна прикладати зусилля до корпусу приладу. При цьому крутний момент під час установки не повинен бути вище 20 Н. Підведення тиску організовується трубопроводом, внутрішній діаметр якого становить не менше 3 мм.

Для покупки досить знайти пристрій в каталозі або перейти по посиланню https://ukrspecavtomat.com.ua/products/manometry-vzryvozashhishhyonnye-signaliziruyushhie-dm2005sg1ex-ve16-rb/ .

    Замовити товар