Каталог товарів

Регулятори тиску газу – надійна подача, стабільна робота

11 Квітня, 2016
Регулятори тиску газу

В системі газопостачання використовується кілька ступенів тиску природного газу. Для переходу з більш високих параметрів тиску на нижчі (з високого тиску на середній або із середнього тиску на низький) застосовуються регулятори тиску газу . У різних об'єктах: будинках, котеджах, комунальних будівлях або промислових цехах використовується відповідні газові регулятори, здатні забезпечити обсяг подачі природного газу до 32000 м 3 / год.

1. Регулятори РДНК-32, РДГ

Ці регулятори мають запобіжні клапани контролю граничного тиску: низьких і високих значень з можливістю скидання гранично високого вихідного тиску і ручним взводом регуляторів. Пластиковий фільтр захищає регулятор від частинок розміром більше 100 мкм. При правильній експлуатації РДНК-32 і РДГ служать до 20 років при температурах-40 + 60 ° С.

2. Регулятори РДУК - 2Н (В) -50, 2Н (В) -100, 2Н (В) -200

Регулятори тиску РДУК редуцируют тиск газу і автоматично підтримують величину вихідного тиску незалежно від витрати газу і змін вхідного тиску. Це робить їх зручними в газопостачанні комунально-побутових, сільськогосподарських або промислових об'єктів.

3. РДУ-32 (С-10-1,2 і С-6-1,2) і РДГД-20М

Регулятор тиску газу універсальний Регулятори тиску РДУ 32 редуцируют тиск газу і автоматично підтримують величину вихідного тиску незалежно від витрати газу і змін вхідного тиску. Передбачено автоматичне відключення в разі надмірного або ненормально низького значення тиску газу на вході. РДГД-20М - будинковий регулятор газу комбінований, що постачає побутові споживачі з урахуванням нульового (безрасходного режиму).

4. Регулятори тиску газу серій FE (FIORENTINI, Італія), B; REGAL (FRANCEL, Франція) R; B / 249; A / 149 TARTARINI (Італія)

Ці універсальні регулятори відрізняються високою точністю регулювання, безкомпромісної надійністю і довговічністю при експлуатації на будь-яких об'єктах. Їх установка здійснюється на лічильники споживача (-ів). Подвійна ступінь редукування робить роботу максимально точної і незалежної від тиску на вході приладу. Ці, а також інші типи і моделі регуляторів тиску газу madas, РДГ, RB, РДК-50Н, РДК-50С, РДК-500.

    Замовити товар